• 1

    Mendöl Tibor Földrajz-Földtudomány-Környezettudományi Műhely

  • 2

    Mendöl Tibor Földrajz-Földtudomány-Környezettudományi Műhely

  • 3

    Mendöl Tibor Földrajz-Földtudomány-Környezettudományi Műhely

  • 4

    Mendöl Tibor Földrajz-Földtudomány-Környezettudományi Műhely

  • 5

    Mendöl Tibor Földrajz-Földtudomány-Környezettudományi Műhely

Felvételt nyert hallgatók

1998

  1. Kovács István (bentlakó), geológus I. (1998-2003; 2003-2005)

  2. Németh Zsófia (bejáró), geográfus II. (1998-2002)

1999

  1. Kiss Gabriella Mónika (bentlakó), földrajz-matematika I. (1999-2004)

2000

  1. Petrovszky Zoltán (bentlakó), geográfus I. (2000-2001)

  2. Ontkó Henrik Ferdinánd (bejáró), földrajz-angol II. (2000-2004)

2001

  1. Kósik Szabolcs (bentlakó), geográfus I. (2001-2006; 2006-2009)

  2. Tóth Csaba (bentlakó), geográfus I. (2001-2006)

  3. Zétényi András (bejáró), geográfus I. (2001-2006)

2002

  1. Czirfusz Márton (bejáró), geográfus I. (2002-2007; 2007-2010)

  2. Endrődi Judit (bejáró), geográfus I. (2002-2003)

2003

  1. Gyuris Ferenc (bentlakó), geográfus I. (2003-2008; 2008-2010)

  2. Sági Tamás (bentlakó), geológus I. (2003-2008; 2008-2011)

  3. Már András (bentlakó), csillagász I. (2003-2007)

2004

  1. Erdős Zoltán (bentlakó), geofizikus I. (2004-2009; 2009-2012)

  2. Tiszai Vilmos (bentlakó), geológus I. (2004-2005)

2005

  1. Cseke László (bentlakó), geográfus I. (2005-2010)

  2. Dósa Katalin (bentlakó), környezettudomány I. (2005-2010; 2010-2013)

  3. Göndör László (bejáró), geográfus I. (2005-2006)

  4. Pfening Viola (bejáró), geográfus II. (2005-2009; 2009-2012)

  5. Vértesi Ágnes Éva (bentlakó), környezettudomány I. (2005-2010)

2006

  1. Fazekas Péter (bentlakó), környezettudomány II. (2006-2010; 2010-2013)

  2. Gärtner Dénes (bejáró), földtudomány Bsc I. (2006-2011)

  3. Kállai Péter (bentlakó), földrajz BSc I. (2006-2007)

  4. Karaffa András (bejáró), földrajz-történelem II. (2006-2011)

  5. Oláh Énok (bejáró), földrajz BSc I. (2006-2010)

2007

  1. Ribarits Katalin (bentlakó), földtudomány BSc I. (2007-2008)

2008

  1. Bodnár Bence (bentlakó), földrajz BSc I. (2008-2009)

  2. Farkas Éva (bentlakó), földrajz BSc I. (2008-2015)

  3. Németh Alexandra (bentlakó), földtudomány BSc I. (2008-2013)

  4. Somogyvári Márk (bejáró), földtudomány BSc I. (2008-2013)

2009

  1. Balogh Viktor Dániel (bentlakó), földtudomány BSc I. (2009-2015)

  2. Czinkán Norbert (bejáró), geográfus MSc I. (2009-2010)

  3. Farkas Márton Pál (bejáró), földtudomány BSc I. (2009-2015)

  4. Ivanics Balázs (bejáró), földtudomány BSc I. (2009-2016)

  5. Magyar Levente Mátyás (bentlakó), földtudomány BSc I. (2009-2015)

  6. Patkó Levente (bejáró), földtudomány BSc II. (2009-2015; 2015-2019)

  7. Tolnai Gábor Nándor (bejáró), geográfus MSc I. (2009-2012; 2012-2015)

  8. Udvardi Beatrix (bentlakó), geológus MSc I. (2009-2011; 2011-2014)

  9. Valasinyovszki István (bentlakó), földtudomány BSc I. (2009-2011)

2010

  1. Bottyán Emese (bentlakó), földtudomány BSc I. (2010-2016; 2016-2020)

  2. Csuta Virág Regina (bejáró), földrajz BSc I. (2010-2014)

  3. Garamszegi Balázs (bentlakó), földtudomány BSc I. (2010-2015)

  4. Fekete Mónika Éva (bentlakó), földtudomány BSc II. (2010-2015)

  5. Segyevy Dániel Zoltán (bentlakó), földrajz BSc I. (2010-2013)

  6. Simonkay Márton (bentlakó), történelem BA I. (földrajz minor) (2010-2013)

  7. Vereb Viktor (bentlakó), földtudomány BSc I. (2010-2016; bejáró: 2016-2020)

2011

  1. Árvai Anett (bejáró), földrajz BSc II. (2011-2016; 2016-2020)

  2. Fricz Gergely (bejáró), földrajz BSc I. (2011-2012)

  3. Gyimesi Zoltán (bejáró), geográfus MSc I. (2011-2013; 2013-2016)

  4. Lukács Tamás (bentlakó), földtudomány BSc I. (2011-2016; 2016-2018)

  5. Mikle György (bentlakó), földrajz BSc I. (2011-2016; 2016-2020)

  6. Molnár János (bentlakó), földrajz BSc I. (2011-2013)

  7. Skoda Péter (bentlakó), földtudomány BSc I. (2011-2013)

2012

  1. Bottyán Réka (bentlakó), földtudomány BSc I. (2012-2013)

  2. Érdi Gábor (bejáró), földrajz BSc I. (2012-2017)

  3. Kovács Péter (bejáró), földtudomány MSc I. (2012-2013)

  4. Varga Csilla (bejáró), térképész MSc I. (2012-2013)

  5. Zagyva Tamás (bejáró), földtudomány BSc I. (2012-2013)

2013

  1. Baják Petra (bentlakó), földtudomány BSc I. (2013-2019)

  2. Bőgner Rebeka (bejáró), földtudomány BSc II. (2013-2017; 2017-2021)

  3. Pálos Zsófia (bejáró), földtudomány BSc I. (2013-2018)

2014

  1. Bajzáth László (bentlakó), földrajz BSc I. (2014-2018)

  2. Debreczeni István (bentlakó), geográfus MSc I. (2014-2015)

  3. Obbágy Gabriella (bentlakó), geológus MSc I. (2014-2017)

  4. Varga György (bejáró), földrajz BSc I. (2014-2020; 2020- )

2015

  1. Kutasi Dániel (bentlakó), földrajz BSc I. (2015-2016)

  2. Stodola Bálint (bentlakó), földrajz-történelem I. (2015-2017)

  3. Vácz Istán Dávid (bejáró), földrajz-történelem II. (2015-2021; 2021-)

2016

  1. Csolák Dániel (bentlakó), földrajz BSc I. (2016-2020)

  2. Németi Kornél (bejáró), földtudomány BSc I. (2016-2021)

2017

  1. Csorvási Nikolett (bejáró), geológus MSc I. (2017-2018)

  2. Farkas-Németh Zoltán (bejáró), földtudomány BSc I. (2017-2018)

  3. Kasza Lilla (bentlakó), geográfus MSc I. (2017-2020)

  4. Magyari Sándor István (bentlakó), földrajz BSc I. (2017-2020)

  5. Pornói Bendegúz Péter (bejáró), földrajz-történelem I. (2017-2018)

  6. Uhljár Péter (bejáró), geográfus MSc I. (2017-2020)

2018

  1. Kis Tamás (bejáró), földrajz-történelem I. (2018- )

  2. Kovács Eszter (bentlakó), földrajz-történelem I. (2018- )

  3. Rémai Martin (bentlakó), angol-földrajz I. (2018- )

  4. Varga Péter (bentlakó), földrajz-történelem I. (2018- )

2019

  1. Hosszú Kristóf (bentlakó), földrajz-történelem I. (2019- )

  2. Vajdovich Noémi (bejáró), földrajz BSc II. (2019- )

  3. Varga Sára (bentlakó), földrajz-történelem I. (2019- )

2020

  1. Erdélyi Norbert (bentlakó), földrajz BSc I. (2020-2021)

  2. Göncz Zsófia Mária (bentlakó), földrajz-történelem III. (2020- )

  3. Szekeres Kata (bentlakó), földtudomány BSc II. (2020-2021)

2021

  1. Borbás Zita (bejáró), földtudomány BSc II. (2021- )

  2. Cziráki Kamilla (bentlakó), földtudomány BSc I. (2021- )

  3. Kisvárdai Imre Gábor (bejáró), földtudomány BSc I. (2021)

  4. Sárközy Zsófia (bejáró), térképész MSc I. (2021- )

  5. Szabó András (bejáró), földtudomány BSc I. (2021- )

  6. Vécsei Enikő Réka (bentlakó), geológus MSc I. (2021- )

2022

  1. Koszta Benedek (bentlakó), földtudomány BSc I. (2022- )

  2. Nagy András Domonkos (bentlakó), földrajz BSc I. (2022- )

  3. Weisz Péter (bejáró), földtudomány BSc. I. (2022- )

2023

  1. Bánrévi Gábor András (bejáró), földtudomány BSc II. (2023-)

  2. Bérczy Barna (bejáró), földtudomány BSc I. (2023-)

  3. Farkas Márton (bentlakó), geográfus MSc I. (2023-)

  4. Fülöpp Szabolcs (bejáró), földtudomány BSc III. (2023-)

  5. Nagy Bence (bentlakó), földtudomány BSc I. (2023-)

 

© 2018 EJC - Mendöl Tibor Földrajz-Földtudomány-Környezettudomány Műhely